Svētes Maize

Maize ir izauklēts un svēts vārds. Šim vārdam ir liela un būtiska nozīme cilvēku dzīvē jau daudzus simtus gadu. Aiz vārda „maize” slēpjas gadsimtiem krātas zināšanas, smags darbs, domas, cerības, vērtības, kas mantotas un novērtētas no paaudzes uz paaudzi. Maizes tapšanā ir iesaistīti zemnieki, malēji, maiznieki. Cilvēki, kuri nodarbojas ar šīm lietām ir patiesi, sūra darba darītāji, kam nauda nav galvenā vērtība.  Šo lietu  darītāji redz vērtību citur, redz vērtību tajā, kas slēpjas aiz vārda „maize”.

Dievs lēmis, ka gandrīz 20 gadus mana dzīve saistīta ar maizi, esmu pirmais maiznieks mūsu dzimtā, bet ceru, ka ne pēdējais. Lai ar sirdi justu sava darba gandarījumu, nolēmu veidot savu maizes ceptuvi. Maizi cepu no pilnīgi tīrām bioloģiskām izejvielām un tādā veidā, kā to darīja maiznieki pirms simtiem gadu – dabīgi raudzēja un malkas krāsnī cepa.

Kāpēc Svētē? Svētē dzīvo cilvēki, kuriem interesē patiesas vērtības un kuri vēlas darīt labu savā dzīvē. Tā arī tapa Svētes maizes ceptuve. Mēs šo darbu darām galvenais tāpēc, lai Tu pievērstu maizei lielāku uzmanību!
Paņem maizi rokās, pasmaržo, nogriez šķēli, pasmaržo vēlreiz, labs aromāts, siekalas mutē saskrien. Sajūti Savu maizi, domā par to, domā par to ko ēd! Kārtīgs saimnieks vienmēr sagādās un sadalīs maizi sev un savai ģimenei – bērniem, sievai, vecākiem un vēl kādam.
Tās ir mūsu vērtības par ko mums jārūpējas – par ģimeni un maizi!

Saimnieks: Maizniekmeistars Jānis Dāvids
Telefons: +371-20001818
Epasts: info@svetesmaize.lv
Adrese: Vecūdri, Svētes pag., Jelgavas nov., LV-3008