Dizaina pastaiga vedīs pie Slow Food Rīga zemniekiem un mājražotājiem

Slow Food Rīga zemnieku tirdziņi pie Sky & More un Kalnciema kvartālā ir iekļauti Latvijas laikmetīgā dizaina ekspozīcijas un notikumu cikla DIZAINA MANIFETACIJA Dizaina pastaigas projektā.

Ēdiena dizaina pastaigas ir daļa no dizaina izstāžu un notikumu cikla DIZAINA MANIFETACIJA, un tās balstās uz līdzdarbības principu maltītes iegūšanā, gatavošanā un baudīšanā. Šāda iespēja dažādām interesentu grupām ļaus labāk izprast dizaina procesu un tā dažādo dabu. http://dizainamanifestacija.lv/

Viens no Dizaina pastaigas mērķiem ir pievērst Rīgas iedzīvotāju uzmanību iespējai iepirkties citādi un izvēlēties alternatīvu lielveikaliem.

  1. martā Dizaina pastaiga vedīs uz Sky & More Slow Food Rīga zemnieku tirdziņu Duntes ielā 19A, kas atvērts no plkst. 12:00 līdz 19.00, bet 28. martā Dizaina pastaiga vedīs uz Kalnciema kvartāla Slow Food Rīga zemnieku aleju, kas darbojas no plkst. 10.00 līdz 16:00.

Aicinām iedzīvotājus iepirkties mūsu Slow Food Rīga tirdziņos, un iegādāties pārtiku, izvēloties principu: “Labāk mazāk, bet kvalitatīvāk un veselīgāk”, dodot priekšroku labai, tīrai un godīgai mūsu mazo zemnieku izaudzētai un mājražotāju saražotai pārtikai, nevis lielveikalu masu produkcijai.

Comments are closed.