Vīndarītava, SIA

Vīndarītava “Ledus vīni” izgatavo augstvērtīgu augļu un ogu vīnu. Top gan savvaļas ķiršu, meža zemeņu, aroniju, upeņu, ābolu, irbeņu, bumbieru, plūmju, lāceņu, balto jaņogu un rabarberu vīni.

Vīnu autors ir vīndaris Lauris Salenieks, ar 10 gadu pieredzi vīna darīšanā.

Līdz šim tas bija kā vaļasprieks, kurā ir ieguldīts liels darbs, iegūtas zināšanas no visas pasaules, veikti neskaitāmi eksperimenti gan dārzā, gan pagrabā, ar laiku iegūstot nevainojamas kvalitātes vīnus.

Vīna darītavas “Ledus vīni” ekskluzīvākais produkts ir ĀBOLU LEDUS VĪNS (jeb angliski: icewine) – no ziemā dabīgi sasalušiem āboliem izspiests medus biezs sulas nektārs, kas ilgstoši raudzēts zemā temperatūrā. Tikai valstīs ar bargām ziemām var tapt tik unikāls vīns.

Kāpēc tieši “Ledus vīni”? Tie tiek raudzēti zemās temperatūrās un nogatavināti pagrabos ilgus mēnešus. Garšas nianses un vīna buķete izstrādājas lēni un pamatīgi.

Šis ir īsts vīns, gatavots no Latvijas meža un dārza veltēm, neizsmeļama bagātība, kas vasarās un rudeņos pati krīt rokās, atliek tikai smagi strādāt, lai ievāktu aromātiskākās meža ogas, atlasītu labāko šķirņu plūmes, ābolus un bumbierus.

Ledus vīns nopērkams Kalnciema ielas tirdziņā un Latvijas lielākajos gadatirgos.

 

Seko jaunumiem Facebook lapā: https://www.facebook.com/LedusVini

Saimnieks: Lauris Salenieks
Telefons: 29223356
Epasts: vindaritava@gmail.com