Sidrabjēru veikals Rīgā

Vēlētos informēt visus interesentus, ka Slow Food Rīga biedrs “Sidrabjēri” ir atklājis savu pirmo veikalu Rīgā.

Veikals “Sidrabi” t/c “Rīga Plaza” piedāvā izvēlēties pirkumu Jūsu vakariņu vai svētku galdam. Mūsu veikalā Jūs atradīsiet Latvijā plašāko jēra, truša, teļa, kazas un mājputnu gaļas sortimentu: svaigu gaļu un gaļu garšvielās, dažādus maltās gaļas izstrādājumus, desas un gaļas konservus. Īpaši jāuzsver, ka visa gaļa, ko mēs tirgojam, ir audzēta tepat Latvijā dabiskā un tīrā vidē. Mēs personīgi pazīstam lauksaimniekus, ar kuriem sadarbojamies, un esam pārliecināti par produkcijas izcelsmi un augsto kvalitāti.
Blakus gaļas izstrādājumiem lielā izvēlē ir arī dažādi rīsi, pupiņas, lēcas un graudaugu produkti. Esam papildinājuši mūsu sortimentu ar mājas vistu un paipalu olām, gardo kazas sieru un bioloģiski pagatavotu “Svētes” maizi un cepumiem. Veikalā Jūs atradīsiet arī ēdiena pagatavošanai un bagātināšanai nepieciešamās garšvielas un dažādas mērces. Mūsu pārdevēji Jums palīdzēs pilnībā nokomplektēt vakariņu galdu un konsultēs, kā vislabāk pagatavot izvēlēto maltīti.
Mūsu vēlme ir ar kvalitatīviem produktiem un rūpīgu roku darbu radīt veselīgus un augstvērtīgus pārtikas produktus ikvienam pircējam.

Gaidam Jūs ciemos katru dienu no 10.00 līdz 21.00!

Comments are closed.